invalidní vozíky - home pageAKTUÁLNĚ 25.6.2013
výprodej -sledujte rubriku AKCE
PRODEJ NA SPLÁTKY
Trophy Booster 5 - 24.350,-Kč
mechanické vozíky 3.090,-Kč
likvidace ceny - Sterling Elite 3 - 21.900,-Kč
Video čtyřkolky BOGI I zde
- detailní recenze terénního vozíku v Trophy Booster - zde
invalidní vozíky - home

VÁNOCE 2010 - zamyšlení

Vánoce se, jako vždycky, blíží velmi rychle. Je zde první advent, začátek nového církevního roku. Média nás denně masakrují ne zcela důležitými informacemi, někteří z nás již podléhají pravé panice. Dalo by se napsat, systémově ideální euroamerický spotřební byznis.

Vězte, že je to ale o naprosto zcela jiném. Né nadarmo se říká, "ty nelepší věci jsou zadarmo". Ono totiž to, jací jsme uvnitř duše (Pesimisté by mohli kostatovat, že někteří duši ani nemáme) zcela jasně odráží jako zrcadlo naše vnější chování. Tedy někteří z nás neustále touží po nových věcech ve smyslu pořizování naprosto zbytečných "krámů", o kterých se domníváme, že nám dají tu správnou sílu a energii.Neustále sníme o tom či tamtom a náš život se zúžuje až se stává zcela mělkým. Troufám si tvrdit, že je takto na tom většina z nás - vždyť jsme nejateističtější národ na světě.
Jistě jste si někdy položili otázku, na kterou jste nenašli zcela raciální odpověď. Proč se děje to či ono...atd. Křesťan v tom má jasno.

Tyto doteky pro hlubší zamyšlení by nás právě měli povzbuzovat ke zklidnění naší dušičky. Pokusme se zamyslet právě nad naší maličkostí. Dejme si domácí úkol a pokusme se přemýšlet zcela jinak. Viďme věci krásné, pohodu, která pramení pouze z vyrovnané duše. Zkusme to nasát z ostatních lidí tuto pohodu vyzařující.

Vězte, že právě pohoda duše, je to nejdražší, co můžeme mít, neboť od toho se odvíjí celý kolotoč příčinných souvislostí.Čímž se vracím k tomu, že jací jsme uvnitř, tak působíme navenek. Pro pesimisty lekce číslo jedna, k zamyšlení nepotřebujete žádné peníze. Jenže my jsme dnes tak liní vůbec zapojit naši šedou kůru mozkovou...

Požehnané Vánoce vyprošuje AB