invalidní vozíky - home pageAKTUÁLNĚ 25.6.2013
výprodej -sledujte rubriku AKCE
PRODEJ NA SPLÁTKY
Trophy Booster 5 - 24.350,-Kč
mechanické vozíky 3.090,-Kč
likvidace ceny - Sterling Elite 3 - 21.900,-Kč
Video čtyřkolky BOGI I zde
- detailní recenze terénního vozíku v Trophy Booster - zde
invalidní vozíky - home

profil firmy

interier firmyK prodeji těchto vozíků jsme přišli, a jak se u nás říká, jako "slepí k houslím" . Můj dědeček, kterému je 81 let a má 120 kg, sháněl něco co by mu pomohlo se opět dostat mezi lidi. Díky rodinnému zázemí v Holandsku jsme koupili první elektrický vozík. Prakticky všichni starší lidé v Holandsku a hůře se pohybující mají vždy některý z těchto vozíků.
Jaké to bylo pozdvižení a hlavně radosti pro dědečka... Věřte nebo ne, ale právě tato radost udělala na mě tak silný dojem, že jsem se rozhodnul se podělit s ostatními. Bohužel, zdarma to ještě nejde..:( Lidé Vás zastavují na silnici a ptají se , co že to je a hlavně odkud. Pak jsme přivezli ještě další elektrické vozíky, spíše pro známé. Pak už to byla jenom otázka času, kdy jsme se rozhodnuli vybudovat firmu, která by finančně neparazitovala na Vás - a nabízela tak čestné jednání, kvalitní podporu a servis. Příkladem mohou být fotografie námi prodávaných produktů. Snažíme se všehchny vyfotit "IN NATURA" v provozu, abyste tak měli objektivní možnost zhodnotit vozíček.
Co Vám řekně vyretušovaná fotka z katalogu...?
Věřte, že vozíky již známe velmi dobře a sami je využíváme. V r. 2008 jsme zakoupili speciální počítač, který umožnuje diagnostiku vozíků, dokonce i lehké "vylepšování" jízdních vlastností - detaily zde.

NAŠE PRODEJNA:

Jako všechny začátky, i náš nebyl jednoduchý. Již po roce působení na trhu jsme vyrostli a díky vlastním zdrojům, bez jakékoliv půjčky jsme otevřeli novou prodejnu, kde na celkové ploše více než 300m2 si můžete vyzkoušet námi nabízené modely. Naše prodejna - klientské a servisní centrum - má bezbariérový přístup, vlastní parkování, WC pro invalidy, vítame proto všechny postižené či nemohoucí. Jsme přímo na mezinárodní silnici Praha - Harrachov (E65), proto nás bezproblémů naleznete.
To bezprostředně souvisí s cenovou politikou společnosti, jelikož nemáme žádná auta na leasing, máme minimální provozní výdaje, nesplácíme žádné úvěry, tak naše ceny jsou nejnižší v ČR a neohrožuje nás žádná krize. Propouštět zaměstnance také nebudeme, neboť žádné nemáme.
Jsme čistě rodinná firma, od rodinného holandského příslušníka, který zajišťuje nákup, až po "čistokrevného čecha " při vlastním prodeji.

PRÁVNÍ SUBJEKTIVITA

Jistě dalším důležitým ukazatelem je právní forma společnosti. Jelikož tuto práci mám rád, věřím nabízeným produktům a dobře je známe, máme právní subjektivitu jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná). To je velmi důležité, neboť díky této subjektivitě "dávám kůži na trh", tím chci říci, že jakékoliv "eseróčko" je téměř anonymní, ručí se pouze vkladem a v případě potíží se pošle "eseróčko" do likvidace. To si my dovolit nemůžeme. Proto , a jistě souhlasíte, je podstatně serioznější právě přístup jako klasický živnostník.

Andrej Bokotej

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2010 Andrej Bokotej | powered by ABi |